SVEČANI PRIJEM PRVAČIĆA

U sportskoj dvorani naše škole održan je svečani prijem učenika prvog razreda Osnovne škole ”Aneks” u šk. 2020/2021. godini. Svečanosti su prisustvovali učenici I 1 (u 10,00 sati) i I 2 (u 12,00 sati) u pratnji jednog roditelja i uz poštivanje svih propisanih mjera zaštite. Prigodan zabavni program za naše đake prvake pripremili su naši najmlađi učenici, nakon čega se prisutnima obratio direktor škole g.Omer Begović koji im je poželio dobrodošlicu u našu veliku porodicu gdje uz timski rad svih nas idemo ka uspjesima. Roditeljima prvačića je napomenuo da ne kupuju udžbenike i pribor za prvi razred jer je sve obezbijedila Općina Novi Grad na čelu sa načelnikom g. Semirom Efendićem. Nakon obraćanja Direktora dobrodošlicu učenicima su poželjele i učiteljice.
SRETAN POČETAK ŠKOLOVANJA NAŠIM PRVAČIĆIMA ŽELE SVI ZAPOSLENICI NAŠE ŠKOLE! SRETNO!!!