Sretno maturanti

Jučer, 21. juna 2022. godine, u našoj školi upriličena je podjela svjedodžbi o završenom devetogodišnjem školovanju i uvjerenja o položenoj eksternoj maturi našim dragim maturantima.Učenicima su se obratili razrednica Selma Behlulović i direktor škole gospodin Omer Begović, pohvalivši njihove uspjehe i rezultate, naročito nakon teškog perioda pandemije i uslova u kojima su radili i učili u tom periodu. Direktor je maturantima posebno naglasio da je ponosan na njih i da trebaju znati da će škola ostati njihov drugi dom i mjesto gdje imaju podršku uvijek.U ime svih učenika devetog razreda prisutnima se obratila učenica Dalila Pajo i dirljivim govorom iskazala je ogromnu zahvalnost direktoru, razrednici i svim uposlenicima škole što su uložili svoje maksimalne napore da učenicima pruže znanje i podršku u svemu.Suze sreće zbog uspješnog završetka dijela školovanja i suze tuge što se rastaju – još su jedan dokaz vrijednih uspomena koje će svi ponijeti sa sobom.Našim maturantima još jednom želimo puno uspjeha u daljem školovanju i životu. DRAGI MATURANTI, SRETNO!