Iftar

Inspirisani značajem i vrijednostima mjeseca Ramazana, u utorak 04.04.2023. godine, u našoj školi je organizovan iftar za predstavnike Vijeća roditelja i sve uposlenike.Organizovanjem iftara posebno smo željeli promovisati vrijednosti koje su nam važne i koje njegujemo u našem kolektivu – značaj obrazovanja, međusobno poštivanje i toleranciju, te značaj zajedničkog djelovanja i jačanja svijesti o pripadnosti zajednici.Vrijeme ispunjeno razgovorima i inspirativnim pričama pokazalo je da je iftar bio izuzetna prilika da razmijenimo iskustva i ideje koje mogu doprinijeti još boljem radu naše škole i uspješnijem odgoju naše djece.Neka nam ovo druženje ostane u lijepom sjećanju i inspiriše nas da nastavimo širiti dobro kako u našoj školi tako i u cjelokupnoj našoj zajednici.U nadi da će ovo biti početak tradicije kojom ćemo obogaćivati svoja iskustva, zahvaljujemo se svima koji su doprinijeli da naša htjenja budu bogatija i oplemenjenija ovim posebnim osjećajem zajedničkog druženja. „Danas je to bio poseban trenutak …Sve te tanahne čežnjive radosti duše, nekad tako toplo u valovima zapljuskuju misli, puneći dušu na trenutak šarenim zrakama neke čudne ispunjenosti i topline.“