Iftar u našoj školi

Na radost svih muslimana svijeta, pa tako i muslimana Bosne i Hercegovine stigao je najdraži duhovni gost, mjesec Ramazan.
Ono što kao ramazanska jedinstvenost zauzima posebno mjesto u općoj percepciji Ramazana su ramazanski iftari.

Tako je sinoć u našoj školi, nakon održane sjednice Nastavničkog vijeća, upriličen iftar za sve uposlenike škole u organizaciji direktora Begović Omera.
Molimo uzvišenog Allaha, Stvoritelja nebesa i zemlje, da nas sve obaspe svojom milošću, bereketom i oprostom, ukabuli naš post i naša dobra djela, da nas poštedi raznih iskušenja, znanih i neznanih nevolja i problema, učini da muslimani budu bolji i sretniji, da Bosna i Hercegovina bude zemlja pravde i blagostanja. Amin, amin ja Rabbil-‘alemin.