Dragi naši maturanti

Danas, 11.6.2021. godine, u našoj školi upriličena je podjela svjedočanstava o završenoj osnovnoj školi našim dragim maturantima.Učenicima se prvi obratio direktor škole gospodin Omer Begović, čestitao im uspjehe i poželio sreću i puno uspjeha u daljem školovanju. Poručio im je da je ponosan na njih i da trebaju znati da će škola ostati njihov drugi dom i mjesto gdje imaju podršku uvijek.U ime svih učenika devetih razreda prisutnima se obratila učenica Fatima Fulurija i dirljivim govorom iskazala je ogromnu zahvalnost Direktoru i svim uposlenicima škole što su uložili svoje maksimalne napore, naročito u posljednjoj godini pandemije i otežanih uslova školovanja, da učenicima pruže znanje, podršku i odlične uslove za završetak osnovnog obrazovanja.Svojim vrijednim učenicima obratile su se razrednice Adisa Rešić Osmanović i Mehdija Ćutuk. Kao što to obično biva, emocije nisu mogle sakriti ni one, ali ni učenici. Suze sreće zbog uspješnog završetka dijela školovanja i suze tuge što se rastaju – još su jedan dokaz vrijednosti uspomena koje će svi ponijeti sa sobom.Razrednice su svojim učenicima poželjele puno sreće i uspjeha u daljem školovanju i životu. Pridružujemo se ovim željama.

DRAGI NAŠI MATURANTI, SRETNO!!!