ČESTITKA

Biti učitelj znači imati dva doma, svoj vlastiti i školu kao svoju drugu kuću, znači imati dvije porodice, svoju vlastitu i školu i učenike kao drugu.Biti učitelj znači davati nesebično znanje, ali i učiti životu, prijateljstvu, dobroti… svemu što je potrebno da se, kad se odraste, ima sve što je potrebno da duša zrači srećom i pozitivnim osjećanjima.Biti učitelj znači biti u lijepom sjećanju onih koje ste učili i onda kad odavno više nisu u školskim klupama, znači radovati se svim njihovim uspjesima i onda kada prođu godine i godine pošto ste ih ispratili na vlastiti put u život.

Sretan 5. oktobar, Svjetski dan učitelja, svim našim učiteljima, nastavnicima, kao i učiteljima širom zemlje i svijeta, uz želju da i dalje ulažete trud i znanje u mlade genracije koji su budućnost naše domovine.

DIREKTOR ŠKOLE

mr. Omer Begović